Galar Gdański

GALAR GDAŃSKI – to usługa rejsów turystycznych po Gdańsku i akwenach stoczniowych, wynajem łodzi ze sternikiem na różne okazje. Usługa prowadzona przez Fundację Galar od 2018 roku, jako forma aktywizacji osób z wykluczenia społecznego. 

Dlaczego my?

Bestseller w Gdańsku

2019,2020

5/5

Co oferujemy?

Najciekawsze rejsy w Gdańsku!

#kameralne rejsy repliką drewnianej łodzi #niestandardowe trasy rejsów #miłą i przyjazną atmosferę #ciekawe opowieści #bezpieczeństwo

Dlaczego my?

Ponieważ jesteśmy tu dla Ciebie!

Jakość naszych usług, poziom obsługi Klienta oraz zaangażowanie odróżnia nas od innych

Dla kogo?

Jesteśmy dla wszystkich!

#Osób indywidualnych i grup zorganizowanych #Wiek nie gra roli (0 – 99+) #Osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich #Kochamy zwierzęta i lubimy rowerzystów
Oferta

Oferujemy niestandardowe trasy rejsu po Gdańsku a także niedostępne dla innych jednostek rejsy po wodach ściśle stoczniowych

Opinie
Andrzej
Poland
Czytaj więcej
Wspaniała podróż po Gdańsku od strony wody, której tu pełno. Czuliśmy się jak w Wenecji ale nasze wrażenia były jeszcze większe. Co za wspaniale miasto, polecamy każdemu. Pomysł galara znakomity, przemiła obsługa i wiele ciekawych informacji podanych w milej formie. Do wykorzystania absolutnie przy okazji pobytu w tym cudownym mieście.
Monika
Poland
Czytaj więcej
Wynajęliśmy cała łódkę i był to strzał w 10. Idealny sposób na spędzenie udanego wieczoru. Gdansk z tej perspektywy robi świetne wrażenie, ekipa sympatyczna, sam galar wbrew pozorom super stabilny mega relaksująca wycieczka, zdecydowanie polecam!
Helen
United Kingdom
Czytaj więcej
A must do in Gdansk! Wonderful family run boat tour. Very interesting yet relaxing at the same time. Would recommend to everyone!
Renata
Poland
Czytaj więcej
Wspaniała atmosfera, profesjonalny przewodnik z bardzo dużą wiedzą, najlepsza okazja, aby zobaczyć Gdańsk z innej strony!!!! Polecamy!!!
Poprzedni
Następny
Licznik
0
Łodzi 12 osobowych
0
Rejsów dziennie
0 +
Zadowolonych gości
Kontakt
PRZYSTAŃ

Dokowa 1, 80-863 Gdańsk (Brama od strony ul. Popiełuszki)

NAPISZ

hello@galar.org

ZADZWOŃ

+48 500 609 999